Odluka o načinu pružanja javne usluge prikupljanja miješanog komunalnog otpada i biorazgradivog komunalnog otpada na području Općine Nijemci

Sukladno članku 10. Zakona o pravu na pristup informacijama Općina Nijemci provodi javno savjetovanje za nacrt Odluke o načinu pružanja javne usluge prikupljanja miješanog komunalnog otpada i biorazgradivog komunalnog otpada na području Općine Nijemci.  Sve primjedbe, komentari i prijedlozi u svezi navedene Odluke  mogu se dostaviti u pisanom obliku na adresu Općine Nijemci, Trg kralja Tomislava 6, 32 245 Nijemci ili putem elektronske pošte: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., najkasnije  do 30. siječnja 2018. godine.
Odluku omožete preuzeti na linku:
https://www.proracun.hr/Home/Savjetovanje/1f4e55be-7a4a-44b5-8865-2e34451359f0