Savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima_javna nabava_izgradnja javne zgrade_predškolska ustanova dječjeg vrtića

Temeljem članka 198. stavak 3. Zakona o javnoj nabavi (120/16) prije pokretanja otvoenog postupka javne nabave za nabavu radova ili postupka javne nabave velike vrijednosti za nabavu robe ili usluga, javni naručitelj obvezan je opis predmeta nabave, teh. specifikacije, kriterije za kvalitativni odabir gospodarskog subjekta, kriterije za odabir ponude i posebne uvjete za izvršenje ugovora staviti na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima u trajanju od najmanje 5 dana. U rubrici Savjetovanja sa zainteresirano javnošću objavljeno je savjetovanje za predmet javne nabave Izgradnja javne zgrade- predškolska ustanova dječji vrtić.